Mielenko Atrakcje Turystyczne

Plaża »

Plaża w Mielenku to największa atrakcja miejscowości - piaszczysta, dość szeroka, i - co najważniejsze - nie zatłoczona nawet w środku sezonu. Główne wejście na plażę wiedzie od ulicy Plażowej, jest szerokie, piaszczyste, łagodne i wygodne. więcej »

  • wejście od ul. Plażowej

Aleja Lipowa »

Aleja Lipowa to licząca 2,3 km trasa z Mielenka do Mielna, porośnięta ponad 150 letnimi lipami. Idealne miejsce na spacer lub wycieczkę rowerem, zwłaszcza, gdy chcemy w cieniu drzew odrobinę odpocząć od upału. więcej »

  • ul. Lipowa / Kościelna

Ogrody Tematyczne Hortulus »

Ogrody Tematyczne Hortulus to idealna atrakcja dla wszystkich wielbicieli pięknej natury oraz odpoczynku na świeżym powietrzu. więcej »

  • ul. Dobrzyca 76, Dobrzyca
  • 94 318 13 18

Szlaki Rowerowe »

Przez Mielenko przebiega kilka szlaków rowerowych o różnej długości i stopniu trudności. Warto po leżakowaniu na plaży i obiedzie w smażalni wsiąść na rower. więcej »

  • Mielenko

Gminny plac zabaw »

Gminny plac zabaw w Mielenku - nowoczesny, ogólnodostępny, pełen różnych nowych huśtawek, karuzeli i zabawek ogrodowych. Dostępny przez 24 godziny dla każdego - oświetlony w nocy. więcej »

  • ul. Lipowa, Mielenko

Nordic Walking »

Zapraszamy do spacerów z kijami na nowo otwartych szlakach Nordic Walking. Prowadzą one przez nadbałtyckie lasy w kierunku Mielna i Unieścia oraz Chłopów. więcej »

  • ul. Lipowa, Mielenko

Zabytkowa zabudowa »

Zachowało się tu kilkanaście chałup i budynków gospodarczych o konstrukcji szachulcowej, pochodzących głównie z XIX w. więcej »

  • ul. Lipowa, Mielenko

Mielno »

Mielno to znane i lubiane przez wielu Polaków nadmorskie letnisko - niektórzy nazywają je "Polska Ibiza". więcej »

Chłopy »

Kiedyś Chłopy to była typowa wieś rybacka. I dziś znajduje się tu przystań rybacka, a kutry rybaków można spotkać na plaży. więcej »

Historia Mielenka »

Mielenko to osada o dość długiej historii - już około roku 2500 p.n.e. w młodszej epoce kamienia znajdowała się tu osada ludzka. więcej »

Wizyt: 312 434, Dziś: 13, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem